-20% na cały koszyk na hasło URODZINY

GOLF PREMIUM OFF WHITE - KASZMIR/WEŁNA MERINO

Cena: 399,20 zł 499,00 zł 399.20
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 499,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.









































ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nietuzinkowy,  ponadczasowy sweter wykonany z przepięknej włoskiej przędzy.  

Jakość totalnie premium - 90% wełny merino i 10% kaszmiru !!! Bardzo ciepły, przemiły w dotyku sweter, który posłuży Ci na lata. Miks wełny z owiec merynosów oraz kaszmiru czyli wełny koziej sprawia, że w jednej przędzy łączymy niezwykłą wytrzymałość i obłędną miękkością.

Wełna merino - jest cienka niczym pajęcza nić, zachwycająco miękka w dotyku, oddychająca i antybakteryjna. Zimą chroni przed największymi mrozami, a latem otacza skórę przyjemnym chłodem. Nie pochłania zapachów, nie rozciąga się ani nie wymaga prasowania.

Kaszmir -  określany jest często mianem najbardziej luksusowej wełny świata. Włókna te uzyskiwane są ręcznie poprzez wyczesywanie wełny z kóz żyjących w górach na wysokościach 3000 – 5000 metrów. Czynności tej dokonuje się  tylko raz w roku zazwyczaj na wiosnę.  Z tego względu stanowi bardzo cenny, jedne z najdroższych surowiec do wszelkiego rodzaju wyrobów włókienniczych.

WEŁNA MERINO i KASZMI właściwości: 

  • wyjątkowa miękkość i lekkość
  • sprężystość i elastyczność – dzianiny są odporne na zagniecenia i odkształcenia,
  • właściwości samoczyszczące i antyalergiczne - nie sprzyja wnikaniu roztoczy, pasożytów, kurzu i przykrych zapachów
  • hydrofobowość - włókno odpycha cząsteczki wody, co zapobiega zawilgoceniu  i wpływa na ich szybsze wysychanie w porównaniu z innymi tkaninami
  • wysokie właściwości cieplne
  • wytrzymałość – przy właściwej pielęgnacji są prawie niezniszczalne

 

skład: 90% WEŁNA MERINO 10% KASZMIR 

Modelka o wzroście 173cm ma na sobie rozmiar L/XL

Produkt zaprojektowany i uszyty w Polsce

  S/M L/XL
długość  64cm  68cm
obwód klatki  128cm  134cm
obwód bioder  124cm  130cm 

Opinie o produkcie (5)

25 października 2022

Golf jest cudowny !!! Kolor, krój, a przede wszystkim skład oraz cena. Dodatkowo otrzymałam szczegółowa instrukcje, jak w odpowiedni sposób zadbać o golf, aby posłużył jak najdłużej . W gratisie dostałam gumeczke do włosów w ślicznym, pastelowym kolorze. Bardzo polecam ❤️

28 października 2022

Ten golf to jest SZTOS! Najlepszy jaki miałam!!! Polecam, zresztą ja wszystkie ciuchy od pani Malwiny :)

1 grudnia 2022

Golf super jakości . Stosunek jakości do ceny świetny !! Jest ciepły wygodny i piękny . Myśle ze posłuży mi przez lata .

18 grudnia 2022

Kolejny sweter od Pani Malwiny, no cóż mogę powiedzieć, zachwycił mnie na 200%, czy polecam, oczywiście, z całego serca!!!

12 stycznia 2023

Super jakość, przepiękny

Inny klienci kupili również :)
GOLF PREMIUM CAPPUCCINO - KASZMIR/WEŁNA MERINO
GOLF PREMIUM CAPPUCCINO - KASZMIR/WEŁNA MERINO
499,00 zł 399,20 zł
TOP BRUDNY RÓŻ ze ściągacza
TOP BRUDNY RÓŻ ze ściągacza
119,00 zł 83,30 zł
T-SHIRT CAMILLA
T-SHIRT CAMILLA
119,00 zł
BLUZA MILENA
BLUZA MILENA
219,00 zł 109,50 zł
SWETER ŁÓDKA KASZMIR/BAWEŁNA- KREM
SWETER ŁÓDKA KASZMIR/BAWEŁNA- KREM
419,00 zł
SWETER ALBA szary
SWETER ALBA szary
499,00 zł 399,20 zł
SWETER ALBA OFF WHITE
SWETER ALBA OFF WHITE
499,00 zł 399,20 zł
SUKIENKA MELANIA
SUKIENKA MELANIA
459,00 zł 275,40 zł
T-SHIRT EMILY
T-SHIRT EMILY
119,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl